چه کسانی می توانند در مرحله دوم طرح معیشتی ثبت نام کنند؟

به گزارش پریها، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی تاکید کرد: مهلت 14 روزه ثبت درخواست تنها برای خانواده هایی است که یارانه نقدی نمی گرفتند و یا در مهلت مقرر، با کد دستوری #6369* تقاضای خود را ثبت کرده اند، معین شده است.

چه کسانی می توانند در مرحله دوم طرح معیشتی ثبت نام کنند؟

حسین میرزایی اظهارداشت: حدود 666 هزار نفر پیش از یارانه نقدی دریافت نمی کردند و به تبع آن سبد حمایت معیشتی نیز به آنها تعلق نگرفت.

وی اضافه نمود: بر این اساس مقرر شد از 10 تا 24 دی ماه این افراد که پیش از این درخواست خود را در کد دستوری دستوری #6369* ثبت کرده بودند به سایت hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و اطلاعات خانوار خود را تکمیل کنند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اظهارداشت: از روز گذشته که سامانه فعالیت خود را آغاز کرد شاهد هجوم خانواده هایی که شرایط ثبت نام نداشتند به این سامانه بودیم به گونه ای که در برخی موارد سایت دچار اختلال شده است.

وی توضیح داد: هم اکنون دو دسته می توانند وارد سایت hemayat.mcls.gov.ir شوند، نخست خانواده هایی که پیش از این در لیست دریافت یارانه نقدی نبودند و دیگر خانواده هایی که پیش از این اطلاعات آنها در هیچ جا ثبت نشده است از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود تا درخواست خود را ثبت کنند.

میرزایی درباره زمان پاسخگویی به درخواست ها گفت: ظرف یک ماه درخواست ها بررسی و نتیجه اعلام می شود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3149

به "چه کسانی می توانند در مرحله دوم طرح معیشتی ثبت نام کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی می توانند در مرحله دوم طرح معیشتی ثبت نام کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید