پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از احضار پیمانکار جاده چالوس اطلاع داد و گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد آنالیز قرار گیرد.

پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از احضار پیمانکار جاده چالوس اطلاع داد و بیان نمود: با توجه به افزایش آمار تصادفات در جاده چالوس دادستانی برای آنالیز جوانب موضوع و از حیث احقاق حقوق عامه به موضوع ورود کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اعلام نمود: پس از آنالیز های کارشناسی که شخصا بر آن نظارت داشتم معین شد بیشتر این تصادفات به دلیل نامناسب بودن آسفالت موجود با شرایط جاده بوده است.

وی با تأکید بر اینکه ترکیب آسفالت استفاده شده مناسب این جاده نیست، گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد آنالیز قرار گیرد؛ البته پیمانکار مدعی است نوع آسفالت مسئله ای ندارد و عوامل دیگری در تصادفات دخیل هستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در سرانجام تأکید کرد: دادستانی تا شناسایی عوامل دخیل در تصادفات پیگیر این موضوع خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 30 آذر 1398 شناسه مطلب: 2988

به "پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید