پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است

به گزارش پریها، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از احضار پیمانکار جاده چالوس اطلاع داد و گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد آنالیز قرار گیرد.

پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است

به گزارش گروه اجتماعی پریها، حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از احضار پیمانکار جاده چالوس اطلاع داد و بیان نمود: با توجه به افزایش آمار تصادفات در جاده چالوس دادستانی برای آنالیز جوانب موضوع و از حیث احقاق حقوق عامه به موضوع ورود کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اعلام نمود: پس از آنالیز های کارشناسی که شخصا بر آن نظارت داشتم معین شد بیشتر این تصادفات به دلیل نامناسب بودن آسفالت موجود با شرایط جاده بوده است.

وی با تأکید بر اینکه ترکیب آسفالت استفاده شده مناسب این جاده نیست، گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد آنالیز قرار گیرد؛ البته پیمانکار مدعی است نوع آسفالت مسئله ای ندارد و عوامل دیگری در تصادفات دخیل هستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در سرانجام تأکید کرد: دادستانی تا شناسایی عوامل دخیل در تصادفات پیگیر این موضوع خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2988

به "پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمانکار جاده چالوس احضار شد ، آسفالت جاده چالوس نامناسب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید