نقشه گوگل به روزرسانی شد ، افزونه برنامه ریزی فعالیت ها ، امکان اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران

به گزارش مجله پریها، نقشه گوگل با افزونه ای جدید به روزرسانی شد.این افزونه جالب به کاربران اجازه می دهد اقدام به برنامه ریزی دقیق فعالیت های خود نمایند.

نقشه گوگل به روزرسانی شد ، افزونه برنامه ریزی فعالیت ها ، امکان اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، گوگل تصمیم گرفته این ویژگی جدید را برای کمک به تنظیم وقت کاربران طراحی کند.

درواقع، نقشه های گوگل ویژگی برنامه ریزی گروهی را برای کمک به کاربران و رسیدن آنان به برنامه هایشان بدون اتلاف وقت ارائه داده است.

این ویژگی که امروز منتشر شد، به گروههایی از مردم کمک می نماید تا راحت تر تصمیم بگیرند به کدام رستوران بروند، کجا به باشگاه بروند و یا حتی کجا با دیگر دوستان خود قرار ملاقات بگذارند.

شما می توانید در هنگام استفاده از نقشه گوگل، یک میانبر از مکان های مختلف ایجاد کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.برای استفاده از این ویژگی، یک مکان را روی نقشه انتخاب نموده و بفشارید و سپس این مکان را به فهرست خود بیفزاید.

هنگامی که این فهرست ایجاد می گردد، می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. نکته جالب این است که هر شخصی می تواند این فهرست را با دیگران به اشتراک بگذارد و حتی به این مکان ها در نقشه گوگل رای دهد.

این ویژگی جدید برای کاربران اندروید و ios قابل استفاده است. افزون بر این ها، برنامه مذکور با اضافه کردن وضعیت باتری گوشی در به اشتراک گذاری موقعیت مکانی به مخاطبین اجازه می دهد تا ببینید که آیا گوشی خاموش می گردد یا خیر؟

منبع: انتخاب
انتشار: 5 مهر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 503

به "نقشه گوگل به روزرسانی شد ، افزونه برنامه ریزی فعالیت ها ، امکان اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه گوگل به روزرسانی شد ، افزونه برنامه ریزی فعالیت ها ، امکان اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید