مقاله: آموزش بافت سبد تریکو به صورت مرحله به مرحله

به گزارش مجله پریها، در ادامه آموزش یافت سبد تریکو باید دانه اول:2 پایه، دانه دوم: 1 پایه، دانه سوم:1 پایه و دانه چهارم: 1 پایه و تکرار این دانه ها را به صورت فرمول دارید. در این مرحله 24 دانه بافت دارید.

مقاله: آموزش بافت سبد تریکو به صورت مرحله به مرحله

مرحله 5: ادامه بافت الگووار با فرمول 2-1-1-1-2-1-1-1-2-1-1-1-2-1-1-1-2-1-1-1-2-1-1-1-1

برای ادامه بافت دیوار سبد تریکو، از آنجا که در ردیف دوم درز ها کاملاً معین هستند، پایه اول را از درز ردیف بالایی و پایه دوم را از درز ردیف پایینی می زنید بدون رد کردن درزها، یعنی همه درز ها را پایه می زنیم و در واقع تنه سبد تریکوتان متشکل از بافت هایی به شکل 7 های کوتاه و بلند است. ردیف 3 و 4 و 5 را هم به همین ترتیب می بافید و اگر دوست دارید بدنه سبد شما بلندتر گردد، میتوانید یک یا دو ردیف دیگر هم ببافید.

بافت سبدتان را با 30 دانه بافت و الگوی ادامه دهید. تا این مرحله بافت کف سبدتان کامل شده است و حالا باید بافت دیواره سبد را شروع کنید.

آخرین مرحله آموزش بافت سبد تریکو، کور کردن بافت است و به این منظور از زنجیر کردن استفاده نموده و انتهای آن را اصطلاحا کور می کنید.

در ادامه آموزش بافت سبد تریکو، 12 دانه بافت را یکی در میان دو پایه می زنیم یعنی یک دانه را یک بار و دانه بعدی را دو بار می بافیم.

منبع مقاله: آموزش بافت سبد تریکو به صورت مرحله به مرحله

انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4483

به "مقاله: آموزش بافت سبد تریکو به صورت مرحله به مرحله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آموزش بافت سبد تریکو به صورت مرحله به مرحله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید