طرح هادی 13 روستای دیواندره بصورت 100درصد در حال انجام است

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره، جعفر توان در حاشیه بازدید از طرح هادی روستای قلعه روتله روند اجرای پروژه طرح هادی این روستا را مورد آنالیز قرار داد و اظهارداشت: تعدادی از این طرح ها به بهره برداری رسیده و تعدادی هم در حال انجام است.

طرح هادی 13 روستای دیواندره بصورت 100درصد در حال انجام است

وی همکاری و استقبال مردم را در اجرای طرح هادی مهم دانست و اضافه کرد: اجرای طرح هادی روستاهایی که بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند در اولویت هستند.

فرماندار دیواندره از آسفالت معابر مسکن مهر 272 واحدی این شهرستان خبرداد و ادامه داد: آسفالت معابر 272 واحدی مسکن مهر دیواندره در حال انجام است و طی چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

توان یادآور شد: طرح هادی روستاهای قلعه روتله، ظفرآباد، باغچله، کلکان، گورباباعلی، یوزباشکندی، کسنزان، ابراهیم آباد، نساره سفلی، زکی بیگ سفلی، قلعه جقه سفلی، قجر و بابارار هم اکنون در حال انجام است.

وی در ادامه سخنان خود بیان نمود: توجه جدی به محلات آسیب پذیر و بافت فرسوده لازم است و همه موظفیم در خصوص حل مسائل این محلات کوشش کنیم.

فرماندار دیواندره از نحوه اجرای پروژه بهسازی معابر دیواندره انتقاد کرد و گفت: روند اجرای این پروژه بسیار کند پیش می رود و به شدت نارضایتی مردم را به دنبال داشته است.

توان اظهارداشت: محله خلیفه آباد نیز در شرایط حساسی قرار گرفته است که با برنامه ریزی و تصمیم گیری درست و هماهنگی و همکاری بین بخشی ادارات مرتبط ساماندهی گردد.

وی توسعه اجتماعی را بهترین راه حل برای توانمندسازی بافت های فرسوده بیان نمود و اظهارداشت: احیای بافت های ناکارآمد و فرسوده شهر دیواندره نیازمند برنامه ریزی و توجه ویژه و هماهنگی همه دستگاه ها است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1399

به "طرح هادی 13 روستای دیواندره بصورت 100درصد در حال انجام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح هادی 13 روستای دیواندره بصورت 100درصد در حال انجام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید