روایتی از کلوپ آدم های ناراضی در بازار کتاب

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، انتشارات کتاب نیستان مجموعه داستان کلوپ آدم های ناراضی اثر شتیلا زرنگار را روانه بازار کتاب کرد.

روایتی از کلوپ آدم های ناراضی در بازار کتاب

این کتاب شامل چهار داستان با عنوان کافه ستاره، کلوپ آدم های ناراضی، عکس خانوادگی و فرصت است.

ناشر این اثر در معرفی این کتاب بیان داشته است: کتاب کلوپ آدم های ناراضی مجموعه چهار داستان کوتاه از شتیلا زرنگار است که دقیقا با تلفیقی ماهرانه از این دو عنصر نوشته گردیده است. داستان هایی با محوریت انسان تنها رها گردیده در ساختارهای تفکر مدرنیستی برای زندگی. به باور دیگر اگر بپذیریم که انسان مدرن زندگی و زیست خود را در تک لحظه هایی سرنوشت ساز رقم می زند و باقی آن را در مسیر این تک لحظه جاری و ساری می نماید، هنر داستان نویسی زرنگار در این اثر نیز ساختی متحورانه از این تک لحظه هاست. او راوی انسان ها و لحظه هایی زیستی از زندگی آنهاست که مانند یک داروی مخدر ذره ذره ذهن مخاطب را به تسخیر مفهومی که درصدد بیان آن است در می آورد و در ادامه او را در بستر آن زمینگیر می نماید و ناچار از اندیشیدن می نماید.

داستان های کوتاه کلوپ آدم های ناراضی داستان هایی برای خلق لحظه های تامل و تفکر در مفاهیم عالی زندگی است چنانچه یکی از زیباترین آنها یعنی عشق در داستان ابتدایی کتاب خودش را با قدرت به رخ مخاطب می کشاند.

زرنگار به خوبی در داستان هایش قدرت تعلیق را به خدمت داستان نویسی درآورده و مخاطب را با وقایع و افرادی روبرو می نماید که تلفیق مواجهه آنها با هم گاه عاشقانه ای قابل تامل و در عین حال وهم انگیز خلق می نماید که نه تنها به زمان و مکانی خاص تعلق ندارند که در بستر زمان و مکان نیز جاری و ساری هستند و برای هر زمانه و ذهنی قابل اعتنا خواهند بود.

کتاب نیستان مجموعه داستان کلوپ آدم های ناراضی را در 176 صفحه و با قیمت 13000 تومان منتشر نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 690

به "روایتی از کلوپ آدم های ناراضی در بازار کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایتی از کلوپ آدم های ناراضی در بازار کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید