دو دستگی در رختکن؛ بحران بزرگ رانگنیک در منچستر یونایتد

به گزارش مجله پریها، خبرگزاری خبرنگاران- روز های خوش رانگنیک در منچستر یونایتد زودتر از آنچه که تصور می شد به انتها رسید.

دو دستگی در رختکن؛ بحران بزرگ رانگنیک در منچستر یونایتد

به گزار خبرنگاران، باخت مقابل وولورهمپتون اولین شکست رالف رانگنیک در منچستر یونایتد بود. اما گویا این باخت آتش زیر خاکستر در منچستر را شعله ور نموده و مسائل در پشت صحنه این تیم به سرعت در حال افزایش هستند و به نظر می رسد باشگاه وارد بحران دیگری شده است. حال رانگنیک باید تمام کوشش خود را کند تا یکدستگی در این تیم را حفظ کند.

پس از شکست مقابل وولوز، رالف رانگنیک با اولین بحران خود در منچستر یونایتد روبرو شده است. گفته می گردد بازیکنان چند دسته شدند و گروه های متفاوتی از بازیکنانی در این تیم شکل گرفته است که گویا مربی قبلی سولشر نیز در آخرین روز های خود با این مشکل روبرو شده بود. یک منبع نزدیک به تیم مدعی شده است 11 بازیکن از شرایط فعلی یونایتد ناامید شده اند و خواستار ترک این باشگاه هستند. بسیاری از بازیکنان تحت تاثیر مربی گری و تاکتیک های رانگنیک قرار نگرفته اند و از کیفیت دستیارانش راضی نیستند. بعلاوه بعضی از بازیکنایی که زیر نظر سولشر در حاشیه قرار داشتند و زمان بازی مورد نظرشان را دریافت نمی کردند از همین موضوع در زمان رالف رانگنیک نیز گلایه دارند. جسی لینگارد، دونی فن ده بیک، اریک بایی و دین هندزسون از جمله بازیکنانی هستند که از دقایقی بازی که تا به امروز زیر نظر رانگنیک داشتند، ناراضی هستند. رنجش بازیکنایی که دائما برای قرار گرفتن در ترکیب نادیده گرفته می شوند، در حال از بین بردن وحدت و هماهنگی در رختکن تیم است.

به گفته منبع میرر اتمسفر بسیار بدی در رختکن منچستر یونایتد حاکم است و به نظر می رسد مسائل زیادی پیش روی این تیم و رانگنیک قرار داشته باشد. لوک شاو نیز در مصاحبه پس از بازی مقابل ولووز به این مسائل اشاره نمود. گری نویل نیز بعد از تساوی 1 بر 1 مقابل نیوکاسل به اختلافات درون تیمی یونایتد و مسائل بین هری مگوایر و کریستیانو رونالدو اشاره نموده بود. به نقل از دیلی اکسپرس، بعضی از بازیکنان از حضور رونالدو در یونایتد راضی نیستند. آن ها معتقدند رفتار رونالدو تاثیر خوبی روی هم تیمی هایش ندارد. او بین بازیکنان پرتغالی و دیگران تفاوت قائل می گردد. بعلاوه هری مگوایر، میسون گرینوود و ادینسون کاوانی حضور کریستیانو رونالدو را چالشی برای ایفای نقش هایی که در باشگاه دارند، می دانند.

گفته می گردد باندها و گروه های جداگانه ای در رختکن یونایتد شکل گرفته و حالا رانگنیک با همان معضل و شرایطی روبروست که منجر به اخراج اوله گونار سولسشر از نیمکت این تیم شد. یکی از منابع نزدیک به این تیم مدعی شده که در حال حاضر 11 بازیکن خواستار ترک اولدترافورد در انتها فصل جاری هستند. بسیاری از بازیکنانی که در دوران حضور سولسشر نیمکت نشین شده بودند، در حال حاضر تحت راهنمایی رانگنیک نیز با مسئله ای مشابه روبرو هستند و این بخش مهمی از درگیری های ایجاد شده در این تیم است.

بسیاری از بازیکنان از مربیگری رانگنیک چندان راضی نیستند و تحت تاثیر تاکتیک های این مربی آلمانی قرار نگرفته اند. یکی از دلایل دیگر تزلزل جایگاه این مربی این است که همه می دانند او به صورت موقت راهنمایی این تیم را به عهده دارد و پس از انتها فصل نیمکت یونایتد را ترک خواهد نمود. این منبع به میرر گفت: هیچ چیز خوب نیست. جو تیم واقعا بد است و به نظر می رسد که مسائل بزرگی پیش روی یونایتد قرار داشته باشد.

جسی لینگارد، دونی فن ده بیک، اریک بایی و دین هندریسون جز بازیکنانی هستند که قصد جدایی از این تیم را دارند چون امیدشان به حضور در زمین تحت راهنمایی رانگنیک را نیز از دست رفته می بینند. پیش از این بسیاری معتقد بودند که سولسشر بازیکنان محبوب خودش را دارد و هر اتفاقی رخ دهد از همان بازیکنان استفاده می نماید و حالا رانگنیک نیز با مسئله ای مشابه روبرو شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4544

به "دو دستگی در رختکن؛ بحران بزرگ رانگنیک در منچستر یونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو دستگی در رختکن؛ بحران بزرگ رانگنیک در منچستر یونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید