خبر ضرب و شتم یک شهروند توسط پلیس ایرانشهر تکذیب شد

به گزارش مجله پریها، فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر منتشر شده درفضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم شهروند ایرانشهری توسط پلیس را تکذیب کرد.

خبر ضرب و شتم یک شهروند توسط پلیس ایرانشهر تکذیب شد

سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: در پی انتشار خبری در شبکه های اجتماعی منتصب به افراد معاند مبنی بر ضرب و شتم یک شهروند توسط مأموران یگان امداد شهرستان آنالیز صحت و سقم این خبر در دستور کار بازرسی این فرماندهی نهاده شد.

او اضافه نمود: در این خصوص به تیم بازرسی شهرستان ماموریت داده شده تا به طور دقیق ابعاد موضوع را آنالیز تا در صورت محرز شدن صحت و سقم این خبر به صورت قانونی با افراد خاطی برخورد گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر توضیح داد: برخلاف ادعای این کانال خبری معاند، مبنی بر عدم توجه مراجع نظارتی این فرماندهی به شکایت شاکی در آنالیز های انجام شده تعیین شد هیچگونه مراجعتی از سوی هیچ یک از شهروندان به نهاد های نظارتی شهرستان برای طرح شکایت در مورد موضوع فوق صورت نگرفته است.

سرهنگ سعادتی با اشاره به اینکه هدف شبکه های اجتماعی معاند در فضای مجازی در انتشار این خبر تخریب چهره پلیس بوده است خاطر نشان کرد: پلیس در راستای ارتقاء حقوق شهروندی و تسریع در پیگیری و رسیدگی به مطالبات مردمی، با بهره گیری از سامانه 197 امکان طرح شکایات، نقدها یا پیشنهادات خود را نسبت به عملکرد مامورین نیروی انتظامی فراهم کرده است.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3703

به "خبر ضرب و شتم یک شهروند توسط پلیس ایرانشهر تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر ضرب و شتم یک شهروند توسط پلیس ایرانشهر تکذیب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید