حریق در یک مرکز تجاری در میدان امام حسین

به گزارش مجله پریها، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در یک مجتمع تجاری در میدان امام حسین اطلاع داد.

حریق در یک مرکز تجاری در میدان امام حسین

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگاران، در این باره گفت: حوالی ساعت 21:30 امشب وقوع حریق در یک مرکز تجاری در میدان امام حسین، ابتدای خیابان انقلاب به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان سه طبقه تجاری بود، گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک کارگاه 80 متری در طبقه سوم این ساختمان اتفاق افتاده و شعله های آتش در حال گسترش و سرایت به اماکن مجاور است.

ملکی با با بیان اینکه آتش نشانان از سه جهت برای اطفای حریق وارد عمل شدند، اظهارکرد: یک گروه از آتش نشانان با استفاده از نردبام از خیابان مجاور به کانون حریق وارد شده و خوشبختانه موفق شدند که با جلوگیری از توسعه حریق، شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفا نمایند. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دود زیادی طبقات این ساختمان را فراگرفته بود، اضافه نمود: تا به این لحظه آتش نشانان موفق شدند که پنج نفر از افراد حاضر در این مجتمع تجاری را که در میان دود و آتش گرفتار شده بودند نجات داده و به سلامت به محلی امن انتقال دهند. وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات جستجو و تخلیه دود ادامه دارد، گفت: عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل، اقدامات خود برای آنالیز علت حادثه را شروع خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1579

به "حریق در یک مرکز تجاری در میدان امام حسین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق در یک مرکز تجاری در میدان امام حسین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید