بیرانوند: مجبوریم با هشت ورزشکار وارد مسابقات شویم

به گزارش مجله پریها، بیرانوند، دبیر فدراسیون وزنه برداری به تشریح دلایل و چگونگی حذف 3 ملی پوش بزرگسال کشورمان توسط فدراسیون بین المللی از حضور در مسابقات جهانی 2018 ترکمنستان پرداخت.

بیرانوند: مجبوریم با هشت ورزشکار وارد مسابقات شویم

به گزارش خبرنگاران، محسن بیرانوند که جهت شرکت در جلسات کمیته پژوهش، آموزش و مربیان فدراسیون جهانی وزنه برداری در عشق آباد حضور دارد، در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون گفت: شماری از ملی پوشان ما به دلایل مختلفی مانند مصدومیت، بازنشستگی و ...به یک باره از فهرست تیم ملی خارج شدند و ما نیز به سرعت نفراتی را جایگزین آنها نموده و به فدراسیون بین المللی نیز اعلام کردیم. وی با اشاره به اجباری بودن این تغییرات و الزام به جایگزینی نفرات جدید، خاطر نشان ساخت: متاسفانه 3 نفر از نفرات جدید در فهرست اعلامی به فدراسیون بین المللی، کمتر از یک هفته تا سه روز برای پر کردن دوره 3 ماهه قرار دریافت در حوضچه آنتی دوپینگ، زمان کم داشتند و نتوانستند به حد نصاب مورد نظر برسند؛ البته تمامی آنها مورد آزمایش های دوپینگ در کشورمان نهاده شده بودند که تمام مدارک آن نیز ارائه شد که بی تردید پاک هستند و مسئله ای در این زمینه ندارند.

بیرانوند عنوان نمود: در همین راستا نیز آقای مرادی اوایل هفته به ترکمنستان آمدند تا بتوانیم با انجام رایزنی ها و مذاکراتی با مسئولان فدراسیون بین المللی، مشکل را مرتفع کنیم. وقتی به عشق آباد آمدیم، متوجه شدیم بیش از 70 ورزشکار از 27 کشور درگیر این موضوع شده اند که نارضایتی های بسیاری را نیز موجب شد که فدراسیون بین المللی به دلیل کثرت موارد، تصمیم گیری در این زمینه را به هیئت رئیسه واگذار کرد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: در پی افزایش اعتراض ها که حتی رسانه ها نیز آن را منعکس کردند و تصمیم فدراسیون بین المللی، در جلسه هیئت رئیسه موضوع مورد آنالیز نهاده شد که جمع بندی نهایی بر این گرفته شد تا اصلاحی در این زمینه صورت نگیرد و هیئت رئیسه فدراسیون بین المللی بر سر موضع خود ماند.

محسن بیرانوند گفت: با تمام تلاشی که در عشق آباد صورت گرفت، فدراسیون جهانی بر تصمیم خود اصرار داشت. به هر حال، تغییرات ترکیب تیم ملی نیز توسط سرمربی به صورت اجباری صورت گرفت و نفراتی را که روی آنها حساب نموده بود، به یک باره از دست داد و با این وضعیت روبرو شد که اکنون مجبوریم با هشت ورزشکار وارد مسابقات شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1711

به "بیرانوند: مجبوریم با هشت ورزشکار وارد مسابقات شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: مجبوریم با هشت ورزشکار وارد مسابقات شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید