بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد

به گزارش پریها، نوذر رودنیل در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد قضاوت موعود بنیادی فر در دربی 90 گفت: قبل از بازی گزینه من برای قضاوت دربی اول بیژن حیدری و سپس مهدی سید علی بود. چون داور دربی باید فاکتورهای زیادی داشته باشد که تنها یکی از آنها داوری خوب است.

بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد

وی اضافه نمود: داور این بازی باید تجربه داشته باشد، معلم باشد، خونسرد و قاطع باشد. معین بود این بازی سخت است و درگیری های زیادی خواهد داشت. اما انصافا بنیادی فر جدا از یکی دو اشتباه، قضاوت خوبی در این بازی داشت و من به او از 10، نمره خوب 8/5 را می دهم.

کارشناس داوری کشور بیان داشت: روی ضربه پنالتی قضاوت نمی کنم چون از تصاویر تلویزیونی به درستی معین نبود تصمیم داور درست است یا نه. اما بیرانوند با خطا این پنالتی را مهار کرد و ضربه پنالتی باید تکرار می شد. چون هنگام زدن ضربه پنالتی کاملا از دروازه خروج کرد.

رودنیل خاطرنشان ساخت: 5 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم درست بود اما در نیمه اول 3 دقیقه کم بود و باید وقت های تلف شده بیشتری لحاظ می شد.

وی افزود: همه کارتهای زرد و قرمزی که بنیادی فر در این بازی نشان داد درست بود. اما نحوه کارت دادن به غلامی قشنگ نبود. داور نباید برای دادن کارت به بازیکن ذخیره از زمین خارج گردد و باید بازیکن را به نزدیک زمین فرا بخواند.

رودنیل توضیح داد: زمان مفید بازی 53 دقیقه از 90 دقیقه بود که این زمان بسیار کم و پایین تر از استاندارد های جهانی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2855

به "بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیادی فر در کل قضاوت خوبی داشت، ضربه پنالتی باید تکرار می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید