برگزاری جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مرتبط با تجربه کانادایی

به گزارش مجله پریها، جدیدترین خبرها گویای این هستند که در تاریخ 11 ژوئن، طی جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری برای 3559 متقاضی اکسپرس انتری از دسته تجربه کانادایی یا CEC دعوتنامه صادر شد. حداقل امتیاز 437 بوده که نسبت به پذیرش قبلی مرتبط با CEC که در تاریخ 28 می برگزار گشت سه امتیاز کاهش داشته است.

برگزاری جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مرتبط با تجربه کانادایی

گفتنی است با دعوت از تعداد زیادی متقاضی مرتبط با دسته مهاجرتی تجربه کانادایی، حداقل امتیاز همچنان رو به کاهش است. البته فاصله زمانی بین پذیرش ها هم در کاهش یا افزایش حداقل امتیاز موثر است؛ هر چه بین دو پذیرش فاصله زمانی کمتری باشد متقاضیان کمتری وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند.

سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

در این پذیرش هم از قاعده tie-break استفاده شد. تمام متقاضیانی دسته تجربه کانادایی حداقل 437 امتیاز داشتند و پروفایل خود را قبل از 25 می 2020 راس ساعت 00:31:43 به وقت استاندارد شرقی ارائه نموده بودند در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند. برگزاری این پذیرش، از ابتدای امسال میلادی مجموعا 46000 دعوتنامه صادر شده است. این در حالی است که علیرغم همه گیری کرونا و اتخاذ تدابیر و اقدامات مقتضی برای جبوگیری از شیوع آن، سیستم اکسپرس انتری به فعالیت خود ادامه می دهد و متقاضیان می توانند پروفایل خود را ارائه نمایند. طی دو ماه اخیر برنامه مهاجرت استانی و تجربه کانادایی مجموعا 13 پذیرش برگزار نموده اند. بعلاوه گفتنی است که برز خلاف متقاضیان برنامه های مهاجرتی دیگر مرتبط با اکسپرس انتری، متقاضیان این هر دو دسته به احتمال زیاد در خود کانادا زندگی می نمایند و بنابراین تحت تاثیر محدودیت های سفر نیستند.

به نمونه های فرضی از متقاضیانی که در این پذیرش دعوتنامه دریافت نموده اند توجه کنید:

پریا 33 ساله است و در ماه می 2019 لیسانس خود را در کانادا گرفته است. پس از فراغت از تحصیل به عنوان مشاول بازاریابی مشغول به کار بوده است. پریا با شرکت در آزمون آیلتس توانست در مهارت های شنیداری و درک مطلب نمره 8 و در مهارت های نوشتاری و گفتاری نمره 7.5 کسب کند. پریا با داشتن 440 امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی واجد شرایط دریافت دعوتنامه در پذیرش 11 ژوئن بوده است.

محمد 30 ساله و متاهل است و در ماه می 2019 مدرک لیسانس خود را در کانادا گرفته است. محمد پس از فارغت از تحصیل به عنوان مدیر یک رستوران در کانادا مشغول به کار شده است. قبل از آمدن به کانادا هم در خارج از کانادا مدیر یک رستوران بود. همسر وی، سارا، 33 ساله است و یک سال در کانادا حسابدار بوده است. سارا لیسانس خود را قبل از آمدن به کانادا گرفته بود. محمد و سارا در آزمون آیلتس شرکت کردند و در تمام مهارت ها هر دو نمره 6 گرفتند. محمد و سارا وارد صف انتظار شدند و محمد متقاضی اصلی بود. امتیاز 437 آنها در سیستم جامع رتبه بندی برای دریافت دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا کفایت می نموده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 21 آذر 1400 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4452

به "برگزاری جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مرتبط با تجربه کانادایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مرتبط با تجربه کانادایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید