سریال عاشقانه و بازیگران مطرح آن

به گزارش مجله پریها، مجموعه (عاشقانه) بازیگرانی همچوان محمد رضا گلزار ئو مهناز افشار را دارد و کرگردان آن منوچهر هادی بوده که این مجموعه در حال حاضر در شمال شهر مشغول به تصویربرداری است.

سریال عاشقانه و بازیگران مطرح آن

بازی پانته آ بهرام و حمیدرضا پگاه در این مجموعه به پایان رسیده است و طبق برنامه‌ریزی که سازندگان این سریال دارند، تصویربرداری تا پایان ماه جاری ادامه خواهد داشت.

سازندگان این سریال که بازیگران مطرح سینمایی را دارد، نگرانی خود را در مورد این که مجموعه عاشقانه به صوت غیر قانونی در سایت‌های  غیر معتبر به فروش می‌رسند، اعلام کردند و از طرفداران این سریال درخواست کردند که با خرید نسخه اورجینال این مجموعه برای تدام یافتن آن کمک کنند.

بیانیه منتشر شده به این صورت بوده: متأسفیم اعلام کنیم که از زمان توزیع سریال عاشقانه تا به حال چند میلیون بار از سوی برخی کاربران به صورت غیر قانونی دیده شده است. با این حال خوشحال هستیم که در کنار بارگذاری و فروش غیر قانونی توسط برخی سایت های غیرمعتبر، خوشبختانه بسیاری از مخاطبان نیز در حمایت از سازندگان این سریال نسخه اورجینال این سریال را تهیه کرده‌اند و همین امر باعث دلگرمی ما در این مسیر شده است.

بازیگران سریال عاشقانه

مهناز افشار در نقش گیسو، محمدرضا گلزار، بهاره کیان افشار، ساره بیات، فرزاد فرزین، شمسی فضل اللهی، حمیدرضا پگاه، علیرضا سوزنچی، علیرضا زمانی نسب، حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی و یکتا ناصر از بازیگران سریال عاشقانه هستند.

هومن کبیری و مهدی گلستانه تهیه کنندگان این مجموعه و محمدرضا نادری و میلاد علینقی نیز سرمایه گذاران این پروژه می‌باشند.

انتشار: 5 اردیبهشت 1396 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 43

به "سریال عاشقانه و بازیگران مطرح آن" امتیاز دهید

1 کاربر به "سریال عاشقانه و بازیگران مطرح آن" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال عاشقانه و بازیگران مطرح آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید