ایلان ماسک وعده داد: تا سال 2019 تمام سفارشات سقف های خورشیدی تحویل داده می شوند

به گزارش مجله پریها، ایلان ماسک وعده داده که خانه هایی با سقف خورشیدی تا سال 2019 به شکل کامل تامین می شوند و هر فردی که در این زمینه سفارش داده است به سقف خورشیدی خود خواهد رسید.

ایلان ماسک وعده داد: تا سال 2019 تمام سفارشات سقف های خورشیدی تحویل داده می شوند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب پس از اعتراض های تعداد زیادی از مشتریان تسلا در خصوص بدقولی و عدم تحویل سفارش سقف های خورشیدی این شرکت وعده داده که به زودی سفارشات را براورده می نماید.

بر اساس آن چه که ایلان ماسک وعده داده شاهد رشد و قدرت گیری این شرکت در تحویل سفارشات به ویژه در طول سه ماهه سوم کاری این شرکت خواهیم بود.

اگرچه این شرکت وعده داده در نیمه نخست سال 2019 سیستمی جدید برای خودروهای خودرانش رونمایی کند. در اکتبر سال 2016، سقف خورشیدی تسلا با نگاهی مشابه به سقف های سنتی معرفی گردید، اگرچه این سقف های جدید از جنس شیشه ای است.در ماه مه سال 2017، این شرکت آغاز به دریافت سفارشات برای سقف های جدید کرد اما به نظر می رسد تعداد کاربرانی که این سقف های جدید را دریافت نموده اند آنچنان که باید زیاد نبوده است.

ایلان ماسک در یک تماس تلفنی به سی نت در این خصوص گفت:برای اجرای این سقف ها به تکنیک های مهندسی بی نظیری احتیاج است و ما آماده اجرای آن هستیم.

این شرکت می گوید که سقف خورشیدی مذکورهزینه ای 21.85 دلار به ازای هر فوت مربع کاشی خورشیدی خواهد داشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 آبان 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 732

به "ایلان ماسک وعده داد: تا سال 2019 تمام سفارشات سقف های خورشیدی تحویل داده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک وعده داد: تا سال 2019 تمام سفارشات سقف های خورشیدی تحویل داده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید