ابزاری که همه کلیدها را هوشمند می نماید

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، این ابزار که لاکی نام دارد باعث می گردد که دیگر نیازی به صرف هزینه فراوان برای هوشمندسازی منزل و تغییر تعداد زیادی از قفل های قدیمی نداشته باشید.

ابزاری که همه کلیدها را هوشمند می نماید

دستگاه یادگردیده دارای مخزنی برای قرارگیری کلیدهای ساده است و با استفاده از بلوتوث و چند حسگر و اتصال به گوشی همراه شما را از زمان استفاده از کلید برای باز و بسته کردن قفل آگاه می نماید. علاوه بر این اگر در را قفل نکنید یا کلید را در درون قفل جای بگذارید، ابزار یادگردیده از طریق اپلیکیشن همراه شما را از این موضوع آگاه می نماید.

اپلیکیشن عرضه گردیده همراه با لاکی علاوه بر اطلاع رسانی در مورد قفل شدن یا نشدن در با استفاده از کلید، به شما در مورد خروج کلید از دامنه قابل کنترل با استفاده از خود هشدار می دهد. لاکی دارای یک بلندگو نیز هست و لذا اگر کلیدتان را گم کنید، می توانید با استفاده از اپلیکیشن بلندگوی مذکور را فعال کنید تا از طریق سروصدا بتوانید کلید را پیدا کنید. از لاکی می توان برای کنترل چندین در که با استفاده از یک قفل باز و بسته می شوند، استفاده کرد.

البته لاکی فقط به شما در مورد قفل کردن یا نکردن درب ها هشدار می دهد و به عنوان مثال اگر از این مساله در محل کار آگاه شوید، تا زمان رسیدن به منزل نمی توانید کار خاصی انجام دهید. علت آن است که نمی توان این سیستم را به خود قفل درب متصل کرد. قیمت لاکی که در ماه فوریه عرضه می گردد 55 دلار است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 323

به "ابزاری که همه کلیدها را هوشمند می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابزاری که همه کلیدها را هوشمند می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید