بخشدار ویژه خارک گفت آماده پذیرایی از مسافرین هستیم

محمود رضایی بخشدار ویژه خارک گفت برای نوروز برنامه ریزی مناسبی انجام داده ایم و میزبان شایسته ای برای سفرهای نوروزی به جزیره خارک هستیم

بخشدار ویژه خارک گفت آماده پذیرایی از مسافرین هستیم

بخشدار ویژه خارک گفت: تلاش ویژه‌ای داریم تا میزبان خوبی برای سفرهای نوروزی به جزیره خارک باشیم. محمود رضایی اظهار کرد: جزیره مقاوم خارک یکی مهمترین و حیاتی ترین مراکز کشور آماده پذیرایی از موج اول مهمانان نوروزی است.

وی افزود: جلسات متعددی در حوزه های مختلف ورود مهمانان نوروزی و زائران راهیان نور دریایی در جزیره خارک با حضور مسئولان استانی و حتی کشوری برگزار شد. شش شناور مسافربری در تعطیلات نوروز وظیفه حمل و نقل مسافران دریایی خارک را بعهده دارند.

بخشدار ویژه خارک اضافه کرد: جزیره خارک از لحاظ مکانی در تعطیلات نوروزی بسیار خاص است چون خروج اهالی شریف خارک برای تعطیلات یکی از مهم‌ترین مسائل چند سال اخیر بود که با همکاری و همراهی بخش خصوصی و اعضای شورای اداره بخش ویژه خارک تمهیدات گسترده‌ای برای خروج وسایل نقلیه و خانواده‌های خارکی اندیشیده شد.

وی ادامه داد: تاکنون گزارش تخلف به این بخشداری واصل نشده است و همکاران من در بخش ویژه خارک به‌صورت ساعتی مسائل ورود و خروج را رصد می‌کنند و از این بابت تا این لحظه نگرانی وجود نداشته است.

رضایی با اشاره به برگزاری ارودی راهیان نور دریایی در جزیره خارک گفت: خوشبختانه چندین کاروان راهیان نور دریایی با استقبال باشکوه امام جمعه و مدیران ارشد بخش ویژه خارک وارد جزیره خارک شده و تا آنجایی که توانستیم سعی کردیم میزبان خوبی در حوزه راهیان نور دریایی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد راسخ داریم که این اردو راهیان نور دریایی کشور تاثیرگذاری بسیار زیادی در حوزه انتقال پیام رشادت و ایستادگی جزیره مقاوم خارک دارد.

اخبار و مقالات مرتبط با "بخشدار ویژه خارک گفت آماده پذیرایی از مسافرین هستیم"

با نزدیک شدن به ایام نوروز سفرهای نوروزی اغاز شده یا خواهند شد، تعدادی از هموطنان نیز به سفرهایی خارجی مروند، در این باره وزارت خارجه به مسافران نوروزی توصیه هایی را منتشر نموده است.

به "بخشدار ویژه خارک گفت آماده پذیرایی از مسافرین هستیم" امتیاز دهید

2 کاربر به "بخشدار ویژه خارک گفت آماده پذیرایی از مسافرین هستیم" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بخشدار ویژه خارک گفت آماده پذیرایی از مسافرین هستیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید