سلامتی

گونه جدیدی از ویروس آنفولانزا به نام یاماگاتا در کشور در حال شیوع است که متاسفانه با واکسن های موجود امکان جلوگیری از ابتلا به آن وجود ندارد. در ادامه این خبر همراه ما باشید.

4 بهمن 1396

موز خون را غلیظ کرده و انرژی زیادی دارد و چون نرم می‌باشد به راحتی کودکان و افراد مسن می‌توانند آن را بخورند. همچنین قند موز به راحتی جذب می‌شود. در این مقاله به شما خواهیم گفت که مصرف روزانه موز چه فوایدی برای شما خواهد داشت.

6 اردیبهشت 1396

کالری واحد اندازه گیری انرژی است. در این مقاله ما به شما خواهیم گفت که به صورت روزانه به چه مقدار کالری نیاز دارید و چگونه با ورزش کردن اضافی آن را بسوزانید.

6 اردیبهشت 1396

فلفل دلمه یکی دیگر از خانواده فلفل‌ها بوده که تند هم نیست، اما خواص درمانی بالایی دارد و رنگ قرمز آن بهتر از دیگر رنگ‌های آن است. با پریها همراه شوید تا با فواید فلفل دلمه‌ای آشنا شوید.

23 فروردین 1396

گوجه فرنگی یکی از سبزیجات مفید برای بدن بوده و می‌تواند به تقویت حافظه، پروستات در مردان، اعصاب، قلب و دستگاه گردش است. در این مقاله شما را با فواید و مضرات گوجه آشنا خواهیم کرد.

22 فروردین 1396

مصرف هویج می‌تواند به نشاط و درخشش پوست شما کمک کند. مخصوصا آب هویج که می‌تواند لک‌های روی پوست رو کمرنگ کرده و به بهبود جای زخم‌ها نیز کمک کند.

20 فروردین 1396

برگه‌های اسفناج پر از خاصیت هستند و اگر با ماست مخلوط شوند به یک دسر خوشمزه تبدیل می‌شوند. اسفناج کمبود املاح معدنی بدن ما را جبران کرده و برای بدن ما بسیار مفید با پریها باشید تا با خواص اسفناج آشنا شوید. به یاد ملوان زبل کودکیمان به کودکانمان یاد بدهیم...

19 فروردین 1396

کبد (جگر) اندامی مهم در بدن بوده که بدون آن ادامه حیات غیرممکن می‌باشد.  کبد این عضو حیاتی در بدن مواد بد و مضری که وارد آن می‌شود را دفع و مواد خوب و مفید از آن بیرون می‌کند و مانند یک تصفیه کننده عمل می‌کند. اما چه موادی برای کبد ما مفید است؟

19 فروردین 1396

کدو تنبل فقط برای قصه کدو قلقله زن و هالووین کاربرد ندارد، این سبزی جادویی خواص شگفت انگیزی دارد که اگر میخواهید سالم‌تر بمانید بهتر است از آنها چشم پوشی نکنید. در ادامه خاصیتهای کدو را بر خواهیم شمرد و توصیه هایی هم خواهیم داشت.

11 فروردین 1396

شکلات تلخ همانطور که از نام آن مشخص است شاید طرفدار کمی داشته باشد، اما شکلات تلخ می‌تواند برای سلامتی‌ شما مفید باشد و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را کاهش بدهد.

7 فروردین 1396

بعضی موقع پیش می‌آید که به محض افزایش وزن شروع به تغییر در رفتارهایمان میکنیم، که البته بسیاری از آنها موقت است و یا ممکن است این رفتار جدید مضر هم باشد، در ادامه لیستی از کارهایی را آماده کردیم که ار جمله این رفتارهای مضر هستند.

3 فروردین 1396