آشپزی

طرز تهیه پای سیب کم کالری

پای سیب از آن دسرهای خوشمزه و پرطرفدار است اما ممکن است شما رژیم خاصی را برای خودتان انتخاب کرده باشید و کالری این خوراکی لذیذ به نظرتان بالاتر از دستور رژیم غذایی شما باشد، اما نگران نباشید ما دستور پختی را معرفی میکنیم که برایتان کم کالریتر از معمول...

15 خرداد 1397

با طرز تهیه فلافل آشنا شوید

فلافل یکی از بهترین ساندویچ‌هایی است که احتمالا شما هم طعم آن را تا به حال چشیده‌اید. این غذا اصالتا لبنانی است. نخود ماده اصلی تشکیل دهنده فلافل است. این غذا در ساندویچ فروشی‌ها قیمت ارزانی دارد، اما هیشه غذایی که خود در خانه تهیه می‌نمایید بهتر و...

17 اردیبهشت 1396

بادمجان شکم پر و طرز تهیه آن

بادمجان شکم پر یکی از بهترین غذاهای سنتی ایرانی است. تنوع در پخت غذاها امری ضروری و لازم برای سلامتی است، بنابراین با تنوع دادن به برنامه‌های غذایی خود از خوردن غذاهای فست فودی جلوگیری کنید.

18 فروردین 1396

طرز تهیه قورمه سبزی یک غذای اصیل ایرانی

قورمه سبزی یکی از اصیل‌ترین غذاهای ایرانی است و کمتر کسی را می‌توانید بیابید که به آن علاقه‌ای نداشته باشد. با پریها همراه شوید تا با طرز تهیه قورمه سبزی خوشمزه و لذیذ آشنا شوید.

18 فروردین 1396

دلمه برگ مو و چالش پیچیدن آن

یکی از چالش‌های هر کسی که می‌خواهد دلمه درست کند، پیچیدن دلمه می‌باشد که در حال پخته شدن باز نشود، با ما همراه باشید تا با طرز تهیه دلمه برگ مو آشنا شوید.

15 فروردین 1396

با طرز تهیه سوشی آشنا شوید

سوشی یک غذای معروف، که زادگاه آن ژاپن است. در ژاپن برای تهیه سوشی از جلبک دریایی استفاده می‌کنند که شما می‌توانید به جای آن از برگ مو استفاده نمایید.

15 فروردین 1396