14 سال بهره برداری رایگان از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی

به گزارش مجله پریها، بهره برداری از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی که به تازگی از سوی فدراسیون کشتی مورد بازسازی و نوسازی کامل قرار گرفته است، به مدت 14 سال رایگان شد.

14 سال بهره برداری رایگان از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی در راستای تحقق یکی از اهداف بلند مدت خود و در جهت حمایت از تیم های ملی کشتی و حفظ شأن و صندلی قهرمانان و ملی پوشان، نسبت به بازسازی و نوسازی کامل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، اقدام کرد.

بر این اساس با توجه به فرسودگی بالای این سالن و بخش های مختلف آن، در یک کار ضربتی و شبانه روزی و با هزینه کرد 18 میلیارد تومانی، کار بازسازی و نوسازی کامل این سالن در حدود 5 ماه به انجام رسید.

با توجه به اینکه این فضای ورزشی در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است و فدراسیون کشتی نیز می بایست مبلغ 440 میلیون تومان بابت اجاره سالانه این خانه کشتی به شرکت مذکور پرداخت می کرد، طبق توافقی که بین طرفین بعمل آمد، مقرر شد بابت هزینه کرد فدراسیون کشتی به جهت نوسازی این خانه کشتی، حق بهره برداری از آن به مدت 14 سال به صورت رایگان (به صورت BOT) در اختیار فدراسیون کشتی قرار گیرد.

بدین ترتیب کشتی کشور تا 14 سال آینده از پرداخت اجاره سنگین این سالن معاف بوده و می تواند، هزینه های مربوط به اجاره آن را به منظور توسعه بیشتر کشتی در بخش های دیگر استفاده کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4133

به "14 سال بهره برداری رایگان از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 سال بهره برداری رایگان از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید