گرشاسبی: با مهاجمان تراکتورسازی مذاکره ای نداشتیم

به گزارش مجله پریها، ما دنبال بازیکنان تراکتورسازی نیستیم و هیچ صحبت و مذاکره ای هم با آنها نداشته ایم.

گرشاسبی: با مهاجمان تراکتورسازی مذاکره ای نداشتیم

به گزارش خبرنگاران ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبر مذاکره این باشگاه با مهاجمان تراکتورسازی واکنش نشان داد. حمیدرضا گرشاسبی در واکنش به شایعه مذاکره با دو مهاجم خارجی تراکتورسازی گفته: در مرام ما چنین مسائلی وجود ندارد. ما دنبال بازیکنان تراکتورسازی نیستیم و هیچ صحبت و مذاکره ای هم با آنها نداشته ایم.

موضوع مهم تر اما بازنشسته بودن خودِ گرشاسبی و شایعه جدایی اش از پرسپولیس است که آن را هم بی پاسخ نگذاشته: من تابع دستورات هستم و منتظرم ببینم چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر رفتم که برای کسانی که به جای من می آیند آرزوی موفقیت دارم و اگر ماندم تمام کوشش خود را بکار خواهم بست تا بتوانم همچنان در خدمت تیم مردمی پرسپولیس باشم. هنوز تا 15آذر وقت باقی است و من تا وقتی که در خدمت پرسپولیس باشم کارم را به نحو احسن انجام خواهد داد. من هیچوقت دنبال پست و ماندن نبودم ولی هر جا که به من سپرده شده سعی کردم با تمام وجود از جان مایه بگذارم و کار کنم. هر جا هم که بار را از روی دوش ما برداشتند، خدا را شکر می کنیم و در سنگر دیگری کارمان را ادامه دادیم. در شرایط فعلی خودم دوست دارم از پرسپولیس بروم زیرا کار کردن در این باشگاه خیلی سخت است اما در کل تابع هستم و هر تصمیمی برایم بگیرند، می پذیرم.

مدیرعامل پرسپولیس که در استادیوم آزادی و در جریان بازی با تراکتورسازی با خبرنگاران هم کلام شده بود، شایعه جدایی برانکو ایوانکوویچ را هم این طور تکذیب کرد: برانکو از زمانی که به پرسپولیس آمده پیشنهادات زیادی دارد ولی او عاشق پرسپولیس است و مطمئنم که می ماند. هر بار با او در خصوص ماندن یا رفتن صحبت کردیم، بدون هیچ شرط و شروطی ماندن را پذیرفت زیرا عاشق پرسپولیس است و برایش زحمات زیادی کشیده.

درباره قرعه پرسپولیس در لیگ قهرمانان هم گرشاسبی گفته: سال گذشته هم همه می گفتند شرایط بسیار سخت است و شما حتی از مرحله گروهی صعود نخواهید کرد اما دیدید که تا فینال پیش رفتیم و نایب قهرمان شدیم. انشاءالله سال جاری هم با برانکو هدف مان قهرمانی در لیگ قهرمانان، لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام است.

قرعه پرسپولیس سخت تر است یا استقلال؟ این آخرین پرسشی بود که گذاشتند پیش روی مدیرعامل و او در پاسخ گفت: همه گروه ها سخت هستند و من امیدوارم تمامی تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان بتوانند عملکرد شایسته ای داشته باشند.

2 – 390

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1899

به "گرشاسبی: با مهاجمان تراکتورسازی مذاکره ای نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: با مهاجمان تراکتورسازی مذاکره ای نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید