کره شمالی کنفرانس جنبش سه انقلاب برگزار می کند

به گزارش مجله پریها، رسانه دولتی کره شمالی موسوم به KCNA امروز (دوشنبه) گزارش داد، کره شمالی کنفرانسی را پیرامون جنبش سه انقلابی این کشور با هدف توسعه ایدئولوژی، تکنولوژی و فرهنگش برگزار می کند تا ظاهرا وحدت داخلی را تقویت کند.

کره شمالی کنفرانس جنبش سه انقلاب برگزار می کند

به نقل از خبرگزاری یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره شاقتصادی موسوم به KCNA در این گزارش گفت: شرکت کنندگان در پنجمین کنفرانس پیشتازان این سه انقلاب که برای اجرای این انقلاب ها الگوهای عملی قرار داده اند، روز یکشنبه وارد پیونگ یانگ شدند.

این جنبش سه انقلابی یک جنبش گسترده است که از طریق کیم ایل-سونگ، بنیان گذار کره شاقتصادی و پدربزرگ کیم جونگ-اون، رهبر کنونی این کشور ابداع شد تا انقلاب در حوزه های ایدئولوژی، تکنولوژی و فرهنگ را حتی پس از تشکیل سیستم سوسیالیستی ادامه دهد.

کنفرانس سال جاری، دومین کنفرانس پیرامون این جنبش است که تحت ریاست کیم جونگ-اون برگزار می شود و چهارمین دوره آن در نوامبر سال 2015 میلادی برگزار شده بود. سه کنفرانس قبلی به ترتیب در سال های 1986، 1995 و 2006 میلادی برگزار شده بودند.

خبرگزاری KCNA اطلاعاتی را درباره تاریخ یا دیگر جزئیات این رویداد ارائه نداد اما انتظار می رود نتیجه سال اول برنامه پنج ساله توسعه اقتصادی کره شاقتصادی را مورد بررسی قرار دهد، زیرا این کنفرانس در زمانی برگزار می شود که تلاش ها به سرعت در همه زمینه ها در جریان است تا این کمپین سال جاری با پیروزیت به پایان برسد.

در هشتمین کنگره حزب حاکم کره شاقتصادی که در ژانویه سال جاری میلادی برگزار گشت، کیم جونگ-اون به شکست در برنامه توسعه قبلی اش اذعان کرد و برنامه جدیدی را متمرکز بر خوداتکایی در بحبوحه تحریم های جهانی و بسته شدن مرز به خاطر جلوگیری از پاندمی کرونا گفت.

لی جونگ-جو، سخنگوی وزارت اتحاد مجدد دو کره مستقر در سئول گفت: این کنفرانس تازه ترین اقدام در سری رویدادها برای ترغیب مردم کره شاقتصادی به تکمیل وظایفشان تحت برنامه پنج ساله توسعه ملی در پی هشتمین کنگره حزب کارگر در اوایل سال جاری میلادی است. همچنین به نظر می رسد که هدف از برگزاری این کنفرانس تقویت وحدت داخلی باشد چرا که سال جاری دهمین سال به قدرت رسیدن کیم جونگ-اون محسوب می شود.

هنوز معین نیست که آیا کیم جونگ-اون شخصا در این کنفرانس قریب الوقوع شرکت خواهد کرد یا خیر.

کیم جونگ-اون در جریان کنفرانس سال 2015 میلادی نامه ای خطاب به شرکت کنندگان فرستاد و از آنها خواست نهایت تلاش خود را برای ساخت یک کشور سوسیالیست پیشرفته و پیروز انجام دهند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4462

به "کره شمالی کنفرانس جنبش سه انقلاب برگزار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی کنفرانس جنبش سه انقلاب برگزار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید