کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور فعال هستند

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخشی از صادرات محصولات نانوی ایران ساخت، از طریق کارگزاران برون مرزی انجام می شود. این تیم ها در کشورهای مختلف به بازاریابی و شبکه سازی فروش محصولات مشغول هستند.

کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور فعال هستند

در حال حاضر این کارگزاران در 8 کشور ایتالیا، انگلیس، ترکیه، مالزی، اسپانیا، تایلند، فیلیپین و کنیا فعالیت می کنند و بازار بین المللی محصولات ایران ساخت نانو را توسعه می دهند.

ستاد توسعه فناوری نانو در تلاش است تا به صورت مستمر به تعداد این کارگزاران بیافزاید. کارگزاران صادراتی به عنوان همکاران این ستاد، در دیگر کشورها مشغول فعالیت هستند.

با همکاری این کارگزاران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بازار محصولات نانو فناوری مانند دستگاه الکتروریسی صنعتی در ایتالیا، خدمات کارگزاری و برندینگ خارجی در انگلیس، خدمات کارگزاری و بازاریابی محصولات نانو در ترکیه، محصولات پلیمری در مالزی، همکاری برای برگزاری نشست مشترک در اسپانیا، محصولات بهداشتی نانو در تایلند، تجهیزات تشخیص کرونا در فیلیپین و محصولات پلیمری و بهداشتی در کنیا پیشرفته است.

صادرات محصولات باکیفیت ایرانی یکی از اهدافی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری کارگزاران صادراتی دنبال می کند. این اتفاق به شرکت های دانش بنیان کمک کرده است تا برای محصولات و خدمات خود، مشتریانی در دیگر کشورها بیابند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4582

به "کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور فعال هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگزاران برون مرزی نانو در 8 کشور فعال هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید