نیویورک تایمز باز هم صدای ترامپ را درآورد

به گزارش مجله پریها، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از گزارش نیویورک تایمز درباره اینکه او در جمعی خصوصی وفاداری معاونش را زیر سوال برده است، این گزارش را مطلبی ساختگی توصیف کرد.

نیویورک تایمز باز هم صدای ترامپ را درآورد

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پیش از سفر به کالیفرنیا مایک پنس را 100 درصد وفادار و شخصی فوق العاده توصیف کرد. او در جمع خبرنگاران گفت: نه، من اصلا وفاداری او را زیر سوال نبردم. او 100 درصد وفادار است. این مطلبی ساختگی است... یک داستان جعلی دیگر از نیویورک تایمز. او یک سرباز است... از این راضی تر نمی توانم باشم.

ترامپ همچنین بعدا در توئیت هایی از گزارش مذکور انتقاد نموده است و تایمز را به ساختن منابع متهم کرد. او نوشت: نمی توانم رئیس جمهوری را متصور شوم که رابطه ای بهتر و نزدیکتر از من به معاونش داشته باشد. باز هم اخبار جعلی از دشمن مردم!

مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا که به پاپوآ گینه نو رفته بود هم در واکنش به این گزارش گفت: مفتخرم که به عنوان معاون رئیس جمهوری آمریکا خدمت می کنم. زمانی که او از من خواست تا معاونش گردد، به خود بالیدم. ما روابطی بسیار نزدیک و بسیار قوی داریم.

نیویورک تایمز جمعه گزارش داد: ترامپ پیش از آماده شدن برای کارزار انتخاباتی 2020 بارها و بارها از مشاوران و دستیارانش درباره پنس سوال نموده است. ظاهرا رئیس جمهوری آمریکا بارها وفاداری پنس را زیر سوال برده است که موجب هوشیاری مشاوران او شده است.

52310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1847

به "نیویورک تایمز باز هم صدای ترامپ را درآورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیویورک تایمز باز هم صدای ترامپ را درآورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید