مدیران آذربایجان غربی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته هانشدند

به گزارش پریها، ابوالفضل عبادی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه هستند مدیرانی که در معرض بازنشستگی قرار دارند اضافه نمود: ولی در حال هنوز هیچ مدیر و مدیرکلی مشمول این قانون در استان نمی شوند.

مدیران آذربایجان غربی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته هانشدند

وی اعلام نمود: بر اساس ماده 24 قانون منع بکارگیری بازنشستگان مدیرانی که در سن بازنشستگی قرار دارند می تواند یک سوم ساعت کار اداری در اداره حضور داشته باشند و فعالیت نمایند که بر این اساس یک نفر در استان مشمول این بخش بوده و یک ساعت برای فعالیت اداری در اداره مورد نظر حضور می یابد.

عبادی در مورد برکناری رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: ایشان مشمول این قانون نمی شد ولی دارای سنوات بالای خدمتی بوند و حتی می توانستند به فعالیت خود تا 45 سال خدمت نیز ادامه بدهند و تودیع وی بخاطر این قانون نبود.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: در هر حال حاضر هیچ مدیر و مدیرکلی که شامل قانون بازنشستگی شده و در پست های مدیریتی بکارگیری گردد در استان نداریم.

مردادماه سال جاری شورای نگهبان اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تأیید و با تأیید شورای نگهبان بعضی مقامات ازجمله استانداران، شهرداران، معاونان وزرا و مدیران که بازنشسته تلقی می شدند باید از سمت های خود کناره گیری می کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2196

به "مدیران آذربایجان غربی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته هانشدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران آذربایجان غربی مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته هانشدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید