فوتبال جهان، آنتوان گریزمان: عجیب است که جایزه فیفا هیچ نامزدی از فرانسه ندارد

به گزارش مجله پریها، فوتبال جهان - مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از نادیده گرفته شدن او و دیگر بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور برای کسب جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان در سال 2018 ناراحت است.

فوتبال جهان، آنتوان گریزمان: عجیب است که جایزه فیفا هیچ نامزدی از فرانسه ندارد

به گزارش خبرنگاران، آنتوان گریزمان همراه با هم تیمی فرانسوی اش لوکاس هرناندس و رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید انریکه سرسو شب گذشته (سه شنبه) در مراسمی که توسط شبکه مویستار برگزار گردید حضور پیدا کردند و در آنجا مصاحبه ای با این شبکه انجام داد که در آن از معیارهای در نظر گرفته گردیده برای انتخاب سه نامزد نهایی جایزه بازیکن سال فیفا ایراد گرفت. برای جایزه The Best فیفا کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ و محمد صلاح نامزد گردیده اند که تنها یکی از آنها در جام جهانی دستاورد قابل قبولی داشت. این در حالی بوده که هیچ یک از بازیکنان تیم ملی فرانسه، قهرمان جام جهانی برای کسب این جایزه نامزد نگردیده اند.

گریزمان که یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی فرانسه در جام جهانی بود، در این باره گفت: اتفاقی که درباره جایزه فیفا اتفاق افتاده مرا ناراحت می نماید. این جایزه متعلق به فیفاست و اینکه هیچ یک از بازیکنان تیم ملی فرانسه به عنوان قهرمان جام جهانی برای بردن آن نامزد نگردیده اند عجیب است. به هر حال هدف ما این است که بهترین بازی ها را ارائه کنیم.

گریزمان که در تیم منتخب مویستار قرار گرفته است از عدم حضور هم تیمی اسلوونیایی اش یان اوبلاک در جمع بهترین های فصل گذشته فوتبال اروپا ابراز تأسف کرد و ادامه داد: به نظر من اوبلاک بهترین دروازه بان دنیاست. این را به خاطر آنکه هم تیمی ام است نمی گویم. ما بیشتر از این نمی توانیم کاری کنیم. او طراز اول است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 411

به "فوتبال جهان، آنتوان گریزمان: عجیب است که جایزه فیفا هیچ نامزدی از فرانسه ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال جهان، آنتوان گریزمان: عجیب است که جایزه فیفا هیچ نامزدی از فرانسه ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید