تور ارزان بلغارستان: شانس 5 مدال برای کشتی گیران ایران در روز نخست تورنمنت بلغارستان

به گزارش مجله پریها، میثم دلخانی به ملاقات فینال مسابقات روز نخست رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام نیکولای پتروف بلغارستان راه یافت.

تور ارزان بلغارستان: شانس 5 مدال برای کشتی گیران ایران در روز نخست تورنمنت بلغارستان

با ما سفر کنید و با تور ارزان بلغارستان از معماری شگفت انگیز اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای صوفیه را ببینید.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف طی روز های روز های 28 بهمن لغایت اول اسفند ماه در شهر ولیکو ترانوو برگزار می گردد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در سرانجام مسابقات روز نخست به توضیح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرتقلی زاده در دور نخست با نتیجه 12 بر 10 مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 7 بر 1 از سد ویسیلی از مقدونیه گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضمان رمضان اف از بلغارستان با نتیجه 11 بر 1 مغلوب گردید و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال وی به گروه بازنده ها رفت.

در وزن 79 کیلوگرم مصطفی قیاسی در دور نخست با با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل استینوف در حالی که 7 بر 1 پیش بود با توجه به سه اخطاره شدن این حریف روس به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علی شعبان اف دارنده مدال برنز دنیا از بلاروس با نتیجه 3 بر 2 مغلوب و راهی ملاقات رده بندی شد.

در وزن 92 کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مقابل عثمان نورماگمدوف دارنده مدال برنز دنیا از آذربایجان باخت و با توجه به مغلوب گردیدن این حریف آذربایجانی در مرحله نیمه نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل دریدی از الجزایر با نتیجه 11 بر صفر باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر الجزایری در مرحله نیمه نهایی، نگهداری حذف شد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر دیمیتریجویچ از صربستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه و در صورت گذر از این حریف در درو دوم با نتیجه 7 بر 3 کانیبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل اریک توربا دارنده مدال نقره بازی های اروپایی با نتیجه 7 بر 6 به رجحان رسید و به ملاقات فینال راه یافت.

در وزن 72 کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور نخست با نتیجه 8 بر 1 پورتمانن از سوئیس را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مغلوب علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان شد و با توجه به راه یابی ارسلان به ملاقات فینال، عبدولی به گروه بازنده ها راه یافت.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر 1 کیسمونی از مجارستان را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر 1 از سد آسیکیف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 2 بر 1 مغلوب گلا بولکوادزه قهرمان زیر 23 سال دنیا از گرجستان شد و به ملاقات رده بندی رفت.

رضا مومنی در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد، امروز در مسابقات مقدماتی روز دوم این رقابت ها در کشتی نخست خود به مصاف حریفی از الجزایر می رود.

سایر کشتی گیران کشورمان در مسابقات مقدماتی روز سوم این مسابقات حضور خواهند داشت.

ترکیب تیم اعزامی ایران به این مسابقات و برنامه برگزاری به توضیح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: رضا مؤمنی

61 کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده

70 کیلوگرم: یوسف کامرانی

79 کیلوگرم: مصطفی قیاسی

86 کیلوگرم: محسن مصطفوی

92 کیلوگرم: مهدی حاجیلوئیان

97 کیلوگرم: میثم عبدی

125 کیلوگرم: یداله محبی

مربیان: مصطفی میرعمادیان - مجید نظری

داور: غلامرضا بهارلو

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم: سید آرش نگهداری

60 کیلوگرم: سعید اسمعیلی

63 کیلوگرم: میثم دلخانی

72 کیلوگرم: علیرضا عبدولی

82 کیلوگرم: علیرضا مهمدی

مربیان: ملک محمد بویری- سید نظام حسینی

سرپرست: سید هاشم میرزاده

بر اساس برنامه این مسابقات رقابت های اوزان 61، 70، 79 و 92 کیلوگرم کشتی آزاد و اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم کشتی فرنگی روز های پنج شنبه و آدینه (28 و 29 بهمن)، مسابقات اوزان 57، 65 و 74 کیلوگرم کشتی آزاد و 87، 97 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی روز های آدینه و شنبه (29 و 30 بهمن) و رقابت های اوزان 86، 97 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد و 60، 67 و 77 کیلوگرم کشتی فرنگی روز های شنبه و یکشنبه (30 بهمن و اول اسفند) برگزار خواهد شد.

خبرنگاران/ ورزشی/ کشتی و رزمی

سرانجام خبر/

خبرنگاران ورزشی کشتی و رزمی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4596

به "تور ارزان بلغارستان: شانس 5 مدال برای کشتی گیران ایران در روز نخست تورنمنت بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان بلغارستان: شانس 5 مدال برای کشتی گیران ایران در روز نخست تورنمنت بلغارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید