فرایند شیوع ویروس کرونا در استان مازندران کاهشی شد

به گزارش پریها، استاندار مازندران گفت: فرآیند مبتلایان به کرونا در استان مازندران فرایند کاهشی دارد و میزان بستری ها کم شده است.

فرایند شیوع ویروس کرونا در استان مازندران کاهشی شد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری پریها از استانداری مازندران، نشست مشترک مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی و استاندار مازندران برای بررسی آخرین شرایط مقابله با شیوع کرونا و حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده در مازندران برگزار شد.

استاندار مازندران در این نشست از همراهی نمایندگان استان مازندران در ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با کرونا تقدیر کرد و افزود: مشارکت و همدلی نمایندگان مازندران برای توسعه استان و پیگیری ملی پشتوانه ارزشمندی برای استانداری مازندران بوده است.

احمد حسین زادگان متذکر شد: مازندران جزء نخستین استان های کشور بود که درگیر کرونا شد و این در حالی بود که کشور و استان هنوز آمادگی مقابله را نداشت.

لزوم تسریع فرایند تصویب منطقه آزاد در استان مازندران

وی با اشاره به اینکه فرآیند مبتلایان به کرونا در استان مازندران فرایند کاهشی دارد و میزان بستری ها کم شده است، اظهار کرد: این موضوع به معنی سرانجام کرونا نیست و مدیریت برای مهار این بیماری همچنان با جدیت باید دنبال شود.

استاندار مازندران متذکر شد: با وجود وابستگی اقتصاد استان مازندران به گردشگری با همراهی مردم مانع سفر و اقامت شدیم.

حسین زادگان افزود: ثبات ایجاد شده در صورت رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کارآمد خواهد بود.

وی از نمایندگان مجلس خواست تا فرایند تصویب منطقه آزاد در مازندران را شتاب بخشند تا مردم استان هرچه زودتر از این مزیت بهره مند شوند.

سرانجامی پیام/4078/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3365

به "فرایند شیوع ویروس کرونا در استان مازندران کاهشی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند شیوع ویروس کرونا در استان مازندران کاهشی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید