خبرنگاران مدیران کل ثبت احوال و اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی فردا، میهمان سامانه 111

به گزارش مجله پریها، ارومیه- خبرنگاران- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی گفت: مدیران کل ثبت احوال و امور مالی و دارایی فردا، یکشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.

خبرنگاران مدیران کل ثبت احوال و اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی فردا، میهمان سامانه 111

رسول مقابلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار مجله پریها اضافه نمود: محمد حیرت انگیز از ساعت 10 تا 11 و داود غفارپور از ساعت 11:30 تا 12:30 فردا به سوالات مردم پاسخ می دهد.

وی اضافه نمود: پیش از شیوع بیماری کرونا طی سال گذشته حدود 50 مدیر استانی به وسیله سامد با مردم ارتباط برقرار نموده اند که این فرایند دوباره شروع شده است.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی اعلام کرد: در دور جدید حضور مدیران استانی در سامد نیز بیش از 30 مدیر استانی در این سامانه برای پاسخ به مردم حضور یافته اند که از جمله آنها سه معاون سیاسی امنیتی اجتماعی، هماهنگی امور مالی و امور عمرانی استاندار و بیش از 25 مدیرکل حوزه های مختلف استانداری و نهادهای مختلف در سطح استان به همراه فرماندار ارومیه هستند.

مقابلی ادامه داد: مردم می توانند با شماره گیری 111 به صورت رایگان مسائل خود را بدون واسطه با مدیران مرتبط در میان بگذارند و از ابتدای فصل پاییز سال گذشته صدها مورد از این طریق ارتباط مردمی برقرار شده است.

دولت با راه اندازی سامانه ارتباط مردمی (سامد) گوشی به دست است تا با راهی مناسب و کم هزینه با مردم ارتباط مستقیم برقرار کند و گام های عظیم تری در راستای برطرف مسائل آنها بردارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3577

به "خبرنگاران مدیران کل ثبت احوال و اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی فردا، میهمان سامانه 111" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیران کل ثبت احوال و اقتصاد و دارایی آذربایجان غربی فردا، میهمان سامانه 111"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید