تنیس در انتظار معین شدن تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی

به گزارش مجله پریها، در حالی که مسئولان فدراسیون تنیس کارهای لازم را برای برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون انجام داده اند اما وزارت ورزش و جوانان تاریخ دقیقی را برای برپایی مجمع اعلام نکرده است.

تنیس در انتظار معین شدن تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی

به گزارش خبرنگاران ، بیش از یک ماه از سرانجام دوره چهارساله ریاست مجید شایسته در فدراسیون تنیس می گذرد با این وجود خبری از زمان برگزاری مجمع انتخابات این فدراسیون نیست. این در حالی که وزارت ورزش و جوانان سرپرستی را نیز برای این فدراسیون معرفی نکرده است و در این مدت امور فدراسیون همچنان زیر نظر شایسته اداره می گردد.

کامیار کیمیایی، دبیر فدراسیون تنیس در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: دوران 4 ساله ریاست مجید شایسته درفدراسیون تنیس در تاریخ 97، 8، 19 تمام شد. این در شرایطی که فدراسیون تنیس برنامه های لازم برای برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون را انجام داده و فدراسیون آماده برگزاری انتخابات است اما تاکنون از سوی وزارت ورزش زمان برگزاری مجمع اعلام نشده است.

کامیار کیمیایی اضافه کرد: پس از سرانجام دوره ریاست رئیس فدراسیون تنیس منتظر معرفی سرپرست بودیم تا کارهای فدراسیون به صورت قانونی انجام بگیرد. اما از سوی وزرات ورزش و جوانان چنین اقدامی صورت نگرفت.

وی ادامه داد: با وجود پیگیری های لازم برای برگزاری مجمع اما هنوز زمان مشخصی را به فدراسیون اعلام نکردند. کارهای لازم برای برگزاری مجمع انجام گرفته است و فدراسیون تنیس آمادگی برگزاری مجمع را دارد.

دبیر فدراسیون تنیس گفت: درابتدا 5 کاندیدا برای حضور در انتخابات فدراسیون تنیس ثبت نام کردند. پس از تائید صلاحیت ها و کارهای لازم در حال حاضر 3 نامزد برای انتخابات معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1986

به "تنیس در انتظار معین شدن تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنیس در انتظار معین شدن تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید