تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت

به گزارش پریها، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش ایستگاه های آتش نشانی و استقرار نیروهای این سازمان در محدوده برگزاری دربی پایتخت اطلاع داد.

تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت

سیدجلال ملکی در گفت وگو با پریها در این باره اظهار کرد: روز یکشنبه نودمین دربی پایتخت در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد و قطعا بسیاری از هواداران دو تیم در محل برگزاری مسابقه حاضر خواهند شد. به همین دلیل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز تمام توان خود را برای تامین ایمنی به کار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: علاوه بر این که131 ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر تهران مثل همواره در آماده باش کامل هستند، ایستگاه شماره 20 که در نزدیکی استادیوم آزادی واقع شده نیز در آماده باش کامل است. همچنین از ساعاتی قبل از شروع مسابقه، یک گروه نجات و 60 آتش نشان با به همراه داشتن 21 دستگاه خودرو آتش نشانی سبک و سنگین و شش موتور سیکلت، در پارکینگ، بزرگراه ها و محدوده های اطراف این استادیوم مستقر خواهند شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه مدیران ارشد این سازمان نیز با خودروهایی که در اختیار دارند، گشت زنی نموده و وضعیت محدوده را کنترل خواهند کرد، گفت: به شهروندان توصیه می کنیم که در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی خود و دور شدن از محل، جزئیات حادثه را به نیروهای مستقر در محل یا به وسیله تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع رسانی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2847

به "تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید