ترامپ خطاب به نظامیان ونزوئلا: یا ترک مادورو یا هیچ چیز!، همه گزینه ها روی میز است

به گزارش پریها، رئیس جمهوری آمریکا به ارتش ونزوئلا تاکید نمود تا پیشنهاد عفو سخاوتمندانه رهبر اپوزیسیون این کشور را بپذیرند و در غیر این صورت متضرر خواهند شد.

ترامپ خطاب به نظامیان ونزوئلا: یا ترک مادورو یا هیچ چیز!، همه گزینه ها روی میز است

به گزارش پریها، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت که واشنگتن به دنبال یک انتقال صلح آمیز قدرت در ونزوئلاست اگرچه به این مساله نیز اشاره نموده که تمامی گزینه ها هنوز هم روی میز است.

ترامپ همچنین مدعی شده که افسران ارتش ونزوئلا که از نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا حمایت می نمایند، زندگی و آینده خود را به خطر می اندازند.

رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی اش برای جامعه ونزوئلایی آمریکایی گفت: تعدادی از اعضای ارتش ونزوئلا هنوز هم از این دیکتاتوری شکست خورده حمایت می نمایند. آنها زندگی و آینده خود را به خطر می اندازند.

وی خطاب به نظامیان ونزوئلا ادامه داد: اگر شما این راه را در حمایت از مادورو انتخاب کنید، هیچ محل امنی، خروج آسان و راهی به بیرون نخواهید داشت. شما همه چیز را از دست می دهید.

اوضاع در ونزوئلا از 23 ژانویه امسال میلادی متشنج شده است. اخیرا خوآن گوآیدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا خودش را رئیس جمهوری خودخوانده این کشور بیان کرد و مورد حمایت 50 کشور آمریکای لاتین، ایالات متحده و کشورهای اروپایی نهاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2270

به "ترامپ خطاب به نظامیان ونزوئلا: یا ترک مادورو یا هیچ چیز!، همه گزینه ها روی میز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خطاب به نظامیان ونزوئلا: یا ترک مادورو یا هیچ چیز!، همه گزینه ها روی میز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید