ترامپ تسلیم می گردد

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران : بعضی از دستیاران و مشاوران رییس جمهور آمریکا از احتمال پذیرفته شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری توسط او خبر دادند.

ترامپ تسلیم می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، شبکه اِن بی سی نیوز بامداد پنجشنبه به نقل از دستیاران و مشاوران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گزارش داد که احتمال پذیرفته شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری توسط ترامپ وجود دارد.

بر این اساس، افراد آگاه به طرز فکر ترامپ - که خواستند نامشان فاش نشود - به این شبکه گفتند: از او انتظار پذیرش شکست را نداشته باشید. او چیزی شبیه به این می گوید ما نمی توانیم به نتایج اعتماد کنیم ولی با آن نیز مخالفت نمی کنم.

به نوشته وبگاه ان بی سی نیوز، یکی دیگر از مشاوران ترامپ می گوید بعد از نبرد حقوقی بر سر نتایج و بازشماری آراء، ترامپ بیش از هر زمانی به تسلیم شدن نزدیک خواهد بود اما فقط با پذیرش نتایج، می گوید آنها دقیق نیستند.

این شبکه گزارش داد، با این حال عده ای از نزدیکان ترامپ از مخالفت وی با پذیرش نتایج انتخابات و ترسیم مسیری رو به جلو شرمنده هستند.

با این حال روزنامه واشنگتن پست دو روز پیش نوشت کاخ سفید به سازمان های فدرال دستور داده تا با تیم انتقالی بایدن هیچ گونه همکاری نداشته باشند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3800

به "ترامپ تسلیم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ تسلیم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید