ترامپ به نظامیان ونزوئلا هشیدار داد: یا ترک مادورو یا هیچ چیز! همه گزینه ها روی میز است

به گزارش پریها، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا به ارتش ونزوئلا تاکید نمود تا پیشنهاد عفو سخاوتمندانه رهبر اپوزیسیون این کشور را بپذیرند و در غیر این صورت متضرر خواهند شد.

ترامپ به نظامیان ونزوئلا هشیدار داد: یا ترک مادورو یا هیچ چیز! همه گزینه ها روی میز است

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت که واشنگتن به دنبال یک انتقال صلح آمیز قدرت در ونزوئلاست اگرچه به این مساله نیز اشاره نموده که تمامی گزینه ها هنوز هم روی میز است.

ترامپ همچنین مدعی شده که افسران ارتش ونزوئلا که از نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا حمایت می نمایند، زندگی و آینده خود را به خطر می اندازند.

رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی اش برای جامعه ونزوئلایی آمریکایی گفت: تعدادی از اعضای ارتش ونزوئلا هنوز هم از این دیکتاتوری شکست خورده حمایت می نمایند. آنها زندگی و آینده خود را به خطر می اندازند.

وی خطاب به نظامیان ونزوئلا ادامه داد: اگر شما این راه را در حمایت از مادورو انتخاب کنید، هیچ محل امنی، خروج آسان و راهی به بیرون نخواهید داشت. شما همه چیز را از دست می دهید.

اوضاع در ونزوئلا از 23 ژانویه امسال میلادی متشنج شده است. اخیرا خوآن گوآیدو، رهبر اپوزیسیون ونزوئلا خودش را رئیس جمهوری خودخوانده این کشور گفت و مورد حمایت 50 کشور آمریکای لاتین، ایالات متحده و کشورهای اروپایی نهاده شد.

52310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2262

به "ترامپ به نظامیان ونزوئلا هشیدار داد: یا ترک مادورو یا هیچ چیز! همه گزینه ها روی میز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به نظامیان ونزوئلا هشیدار داد: یا ترک مادورو یا هیچ چیز! همه گزینه ها روی میز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید