ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند!

به گزارش مجله پریها، به گزارش خبرنگاران، با شروع بازشماری آرای انتخاباتی سنا و فرمانداری در ایالت فلوریدا از صبح روز شنبه دهم نوامبر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یک پیغام توئیتری مدعی شد که مخالفان دولت در کوشش برای دزدیدن آرای جمهوریخواهان در این ایالت هستند!

ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند!

ترامپ در این پیغام توئیتری نوشت: [آنها] کوشش می کنند تا [آرای] دو انتخابات بزرگ در فلوریدا را بدزدند! ما از نزدیک بر این روند نظارت می کنیم!.

لازم به ذکر است که در میانه اتهام زنی های مکرر نامزدهای انتخاباتی به یکدیگر در ایالت فلوریدا مقامات این ایالت روز شنبه دستور بازشماری آرای انتخاباتی مجلس سنا و فرمانداری این ایالت را صادر کردند.

بدین ترتیب هجده سال پس از تجربه جدالی جنجالی در انتخابات ریاست جمهوری (2000)، بار دیگر ایالت آفتابی آمریکا در کانون منازعات نامزدهای انتخاباتی قرار گرفته است.

طبق دستور مقامات فلوریدا 67 بخش این ایالت تا اواسط روز شنبه فرصت دارند که مجموع آرای غیررسمی خود را به کمیسیون انتخاباتی این ایالت تسلیم کنند.

این در حالی است که رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته (جمعه نهم نوامبر) در پیغامی در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: نهادهای برگزار کننده انتخابات در حال آنالیز یک رسوایی بزرگ دیگر در خصوص تقلب انتخاباتی در دو حوزه براوارد و پالم بیچ فلوریدا هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 فروردین 1398 بروزرسانی: 27 آذر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 1804

به "ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید