تامین پایدار گاز مورد احتیاج خراسان جنوبی در اولویت نهاده شد

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: با توجه به گستردگی استان تامین پایدار گاز به ویژه در فصل سرد سال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در اولویت کار این شرکت واقع شده است.

تامین پایدار گاز مورد احتیاج خراسان جنوبی در اولویت نهاده شد

سید محمود هاشمی، روز گذشته 29 شهریور به رسانه ها اظهار داشت: از آنجایی که اغلب پروژه های گازرسانی در این استان رو به اتمام است و تا چند ماه آینده روستاهای دارای قابلیت گازرسانی از این نعمت خدادادی بهره مند می شوند باید تمام و کمال آمادگی ورود به فصل سرد سال را داشته باشیم.

به گزارش خبرنگاران، وی با اشاره به نکات مهم و عملیاتی برای پایداری جریان گاز در فصل سرد اضافه کرد: خوشبختانه تمهیدات مقتضی برای ورود به فصل سرد از ماه های پیش در دستور کار نواحی گازرسانی و هم واحدهای پشتیبانی فنی شرکت گاز استان قرار گرفته و از این بابت مسئله ای وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی توضیح داد: سال گذشته اقدامات مناسبی برای صرفه جویی و استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی در شهرها و روستاهای استان انجام گرفته است و سال جاری هم باید همه کوشش خود را برای افزایش آموزش مصرف ایمن و بهینه به مشترکان به کار ببریم.

وی از اجرای طرح سفیر ایمنی گاز برای چهارمین سال متوالی در استان اطلاع داد و گفت: این طرح یکی از ابتکارات شرکت گاز استان بوده و کارشناسان شرکت گاز با حضور در شهرها و روستاها و با رعایت فاصله اجتماعی نسبت به آموزش نکات ایمن و استفاده بهینه از گاز طبیعی برای مردم اقدام می نمایند.

هاشمی یادآور شد: امیدواریم سال جاری هم با مشارکت و همکاری مشترکان در استفاده ایمن از گاز طبیعی، شاهد حوادث ناگوار نباشیم و با مصرف بهینه و صرفه جویی در استفاده از گاز نقش بسزایی در یاری به اقتصاد خانواده داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 مهر 1400 بروزرسانی: 7 مهر 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 4374

به "تامین پایدار گاز مورد احتیاج خراسان جنوبی در اولویت نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین پایدار گاز مورد احتیاج خراسان جنوبی در اولویت نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید