افشای رسوایی جنسی نماینده ارشد کنگره آمریکا

به گزارش پریها، کَتی هیل نماینده حوزه انتخابیه بیست و پنجم ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال جنجال ها درباره رسوایی جنسی، از سمت خود استعفا کرد.

افشای رسوایی جنسی نماینده ارشد کنگره آمریکا

به گزارش گروه بین الملل پریها، با شدت دریافت جنجال ها درباره تصاویر غیراخلاقی یک عضو کنگره آمریکا به همراه یکی از اعضای دفتر کارش و انتشار خبرها درباره رسوایی جنسی او، این قانونگذار آمریکایی بالاجبار تن به کناره گیری کرد.

به نوشته رویترز، کتی هیل در آستانه یک سالگی عضویتش در مجلس نمایندگان آمریکا بامداد امروز دوشنبه بیان کرد که از سِمت خود استعفا می دهد.

این قانونگذار 32 ساله و دموکرات ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا، در انتخابات نوامبر 2018 به کنگره راه یافته بود و بعد از این پیروزی، ناظران سیاسی او را یک چهره آینده دار در حزب دموکرات قلمداد کردند.

کتی هیل نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا

در روزهای گذشته جنجال های بسیاری در زمینه رابطه جنسی کتی هیل با یکی از کارمندان دفترش مطرح و تصاویری غیراخلاقی از او در رسانه ها منتشر شده بود.

به دنبال این جنجال ها، کمیته اخلاق مجلس نمایندگان آمریکا تحقیق درباره رابطه جنسی احتمالی او با یکی از کارمندان دفترش را شروع نموده بود.

این قانونگذار آمریکایی که از چندی قبل در حال روند قانونی دریافت طلاق از شوهرش بوده است، در توئیتر خود استعفایش از عضویت در مجلس نمایندگان را بیان کرد.

هیل ضمن عذرخواهی از هیات انتخابیه خودش بابت رفتارش اذعان کرد، زمانی که برای کارزار انتخاباتی کوشش می نموده، رابطه ای نادرست با کارمند دفترش داشته اما برقراری رابطه جنسی در دفتر کار را تکذیب کرد.

وی، شوهرش را به دست داشتن در انتشار تصاویر خصوصی اش متهم کرد و گفت: از انتشار تصاویر خصوصی و لحظات شخصی ام، به عنوان سلاح علیه من استفاده شد و این کار، تجاوزی وحشتناک به حریم خصوصی من بوده است.

اعلام استعفای هیل در حالی انجام شده که او پیشتر نائب رئیس کمیته نظارت و اصلاحات و عضو کمیته امور مسلح مجلس نمایندگان آمریکا بود.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 2977

به "افشای رسوایی جنسی نماینده ارشد کنگره آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای رسوایی جنسی نماینده ارشد کنگره آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید