استقلال لیگ قهرمانان را با تساوی آغاز کرد

تیم استقلال بازی های لیگ قهرمانان آسیا را با تساوی در مقابل الریان قطر اغاز نمود این در حالی بود که استقلال تا اخرین دقایق از این تیم عقب بود ولی در نهایت بازی را با نتیجه 2 به 2 به تساوی کشاند.

استقلال لیگ قهرمانان را با تساوی آغاز کرد

تیم فوتبال استقلال نخستین دیدار در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را درشرایطی با تساوی به پایان برد که تا دقایق پایانی از حریف عقب بود. تیم فوتبال استقلال در اولین دیدار خود در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:40 به مصاف تیم الریان قطر رفت که این بازی با نتیجه 2 به 2 به اتمام رسید.

در این بازی که در ورزشگاه جاسم بن حمد قطر برگزار شد، ابتدا استقلال در دقیقه 7 روی ضربه جباروف و گل به خودی رودریگو تاباتا یک گل پیش افتاد. الریان اما برای جبران این گل خیلی زود به نتیجه رسید.

عبدالرزاق حمدالله در دقیقه 18 با یک ضربه سر دروازه سیدحسین حسینی را باز کرد. تاباتا هم در دقیقه 28 گل دوم الریان را روی غفلت و اشتباه مدافعان استقلال به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه 2 بر یک به پایان برسد.

در نیمه دوم استقلال به نمایش خوب و امیدوارکننده اش ادامه داد و موقعیت هایی را روی دروازه میزبان ایجاد کرد اما بازیکنان این تیم در زدن ضربات آخر کم دقت بودند. در دقیقه 80 این بازی تاباتا به خاطر خطای شدید روی داریوش شجاعیان از زمین اخراج شد تا شاگردان شفر دقایق باقی مانده را با یک بازیکن بیشتر سپری کنند.

در حالی که الریانی ها امیدوار بودند با وجود یک بازیکن کمتر سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنند، این استقلال بود که در دقیقه 88 توسط علی قربانی و روی ارسال خوب امید ابراهیمی به گل تساوی دست پیدا کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "استقلال لیگ قهرمانان را با تساوی آغاز کرد"

کمیته مشخص وضعیت، باشگاه استقلال خوزستان را به پرداخت مطالبات بازیکن پیشین خود محکوم کرد.

باورش دشوار است اما صحبت های تازه با صالحی، رئیس کمیته استیناف نشان می دهد که هنوز رای نهایی درباره سوپر جام میان استقلال و پرسپولیس اعلام نشده است!

رحمتی و حسینی در استقلال، رادوشوویچ و بیرانوند در پرسپولیس. چهار پادشاه در دو اقلیم. سرخابی ها با این مدعیان دروازه بانی به کجا می رسند؟ قهرمانی یا از دست دادن قهرمانی؟

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر در مورد اتفاقی که برای حسینی رخ داد و در چهار بازی گذشته استقلال به میدان نرفته است گفت: در بازی اول مقابل پیکان حسینی مصدومیت داشت و نمی توانست در بازی دوم هم بازی کند. قبل از آن تعیین نبود که کدام دروازه بان بازی می نماید اما مصدومیت حسینی باعث شد...

به "استقلال لیگ قهرمانان را با تساوی آغاز کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "استقلال لیگ قهرمانان را با تساوی آغاز کرد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با استقلال لیگ قهرمانان را با تساوی آغاز کرد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید