آپارتمان های زیر صدمتر در تهران چند؟

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران: واسطه های ملکی می گویند میزان تقاضای خرید آپارتمان های عظیم تر از 100 مترمربع در بازار مسکن بسیار اندک است و عمده مراجعه کنندگان در جست وجوی آپارتمان های فروشی با متراژ 50 تا حداکثر 100 مترمربعی هستند.

آپارتمان های زیر صدمتر در تهران چند؟

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، نه تنها شواهد عینی در بازار مسکن، بلکه آمارهای رسمی نیز نشان می دهد طی سال های گذشته دامنه متراژ مورد تقاضا در بازار مسکن چه در بخش اجاره و چه در بخش فروش آپارتمان ، رفته رفته محدودتر شده است و اکنون آپارتمان های زیر 100 مترمربع در هر دوی این بازارها عمده تقاضا را به خود اختصاص داده اند.

در این بین معدود خانه اولی هایی که این روزها در حال جست و جو در بازار بوده و قصد خرید آپارتمان با استفاده از تسهیلات را دارند، اغلب با توجه به بودجه محدود و نامتناسب با سطح قیمت فعلی مسکن در پایتخت در صدد یافتن آپارتمان های نقلی 40 تا 60 مترمربعی هستند تا آن را به اجاره بسپارند و در زمان مناسب با تقویت بودجه خود، نسبت به تبدیل به احسن آن واحد اقدام نمایند. یک گروه دیگر از متقاضیان مصرفی مسکن نیز که در زمره معدود متقاضیان غیرسرمایه ای و غیرسفته باز حاضر در بازار مسکن تابستان 99 به شمار می آیند، متقاضیان تبدیل به احسن هستند که قصد خرید آپارتمان های 70 تا 100 مترمربعی دو خوابه را دارند. در عین حال به گفته واسطه ها، برای سفته بازان آنچه در خرید مشخص نماینده است، متراژ نیست، بلکه قیمت ملک است و آنها بلافاصله با یافتن واحدهای عرضه شده با قیمت مناسب برای خرید پیش قدم می شوند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3466

به "آپارتمان های زیر صدمتر در تهران چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های زیر صدمتر در تهران چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید