شروع ثبت نام مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا در فارس

به گزارش مجله پریها، خبرنگاران/فارس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: ثبت نام از متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز 4 آذر ماه شروع شده و تا 11 آذر ماه 99 ادامه دارد.

شروع ثبت نام مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا در فارس

سهراب مختاری با بیان اینکه متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا در این استان می توانند از سه شنبه 4 آذرماه ثبت نام نمایند، گفت: برای ثبت نام باید سرپرست خانوار کد ملی خود را به وسیله سیم کارتی که به نام خودش است، به سرشماره 6369 ارسال نمایند.

به گزارش مجله پریها به نقل از روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، مختاری ادامه داد: همه سرپرستان خانواری که یارانه معیشتی می گیرند می توانند متقاضی این وام باشند و کد ملی خود را ارسال نمایند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام از امروز شروع شده است و تا سه شنبه 11 آذر ماه به مدت یک هفته ادامه دارد، گفت: پس از سرانجام مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوار ، اطلاعات از تاریخ 12 آذر تا 19 آذر ماه مورد پایش قرار گرفته و تا تاریخ 27 آذر به پیامک های دریافتی مشمول با سرشماره v.refah پاسخ داده می گردد.

او افزود: افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت های دولتی یا نهادها عمومی غیردولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تأمین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی شوند.

مختاری به پرداخت یاری بلاعوض یک میلیون ریالی به اعضای خانوارها اشاره نمود و افزود: خانوارهای مشمول دریافت یارانه یاری معیشتی که منبع درآمدی ثابت ماهیانه ندارند و در مرحله قبل متقاضی تسهیلات کرونایی نیز بوده اند یاری بلاعوض ماهانه مبلغ یک میلیون ریال به ازاء هر یک از اعضای خانوار از آذرماه تا سرانجام امسال به مدت چهار ماه، به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

او تاکید نمود: هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص به وسیله روابط عمومی این اداره کل و وزارت متبوع انجام می گردد، لذا اهالی اشتان فارس با توجه به شرایط خاص، محدودیت های اعمال شده و ضرورت رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به این اداره کل و سایر سازمانها و ادارات شهرستانی خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: pariha.com شناسه مطلب: 3831

به "شروع ثبت نام مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا در فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا در فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید