کیا (Kia Motors)

ذوالفقارنسب: بعضی فوتبالیست ها ثبات شخصیتی ندارند، آموزش ضعیف است

بیژن ذوالفقارنسب در تبادل نظر با خبرنگاران، با بیان اینکه درخشش بازیکنان ایرانی در عرصه های بین المللی منجر به حضورشان در لیگ های اروپایی می گردد گفت: هر زمان فوتبال ملی ایران در عرصه های بین المللی به پیروزیت رسیده است یا اینکه باشگاه ها در بازی های...

20 شهریور 1398

با پول پراید چه خودرو هایی می توان در آلمان خرید؟!

اگر چه فاصله ما تا قطب مالی اروپا، صد ها سال است، اما آشنایی با خودرو هایی که در رنج قیمتی نزدیک به پراید هستند، می تواند جذاب و تعجب آور باشد.

27 خرداد 1398

تولد یک ستاره؛ بازیگرانی که با یک فیلم مشهور شدند (3)

روزنامه هفت صبح - احمد رنجبر: اکران عصبانی نیستم! که نوید محمدزاده برای نخستین بار توانست استعداد خود را در آن به رخ بکشد، سرفصل پرونده ما شده است برای ارزیابی کارنامه 12 بازیگر که با یک فیلم مهم به سینما معرفی شده اند. آنها ستاره ماندند یا نه؟

25 خرداد 1398

نیکو کرانچار: بازی های دایی، مهدوی کیا و کریمی را به یاد دارم، تیم فوتبال امید ایران آینده درخشانی دارد

نیکو کرانچار معتقد است که شاگردان پدرش در تیم فوتبال امید ایران، بازیکنان با استعدادی هستند و می توانند آینده درخشانی داشته باشند.

8 خرداد 1398

صعود روشنی کیا به مرحله یک شانزدهم رقابت های جهانی اسنوکر

پس از برگزاری مرحله حذفی رقابت های اسنوکر قهرمانی دنیا علی روشنی کیا موفق به صعود در مرحله بعدی شد. - اخبار ورزشی -

27 فروردین 1398

فراوری شاسی بلند تازه کیا با همکاری طراح مد مشهور

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، این خودرو که Telluride نام دارد، قرار نیست تا قبل از سال آینده میلادی وارد خط فراوری گردد و مهم ترین ویژگی جذاب آن، شیوه طراحی کابین داخلی خودرو است.

20 آذر 1397

پنل های خورشیدی سقفی باتری خودرو را شارژ می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، شرکت هیوندای از 2020 میلادی پنل های خورشیدی سقفی را به خودروهای برقی و بنزینی خود اضافه می نماید. این اقدام در جهت کارآمدی بیشتر خودروها انجام می گردد.

11 آبان 1397

کیا پیکانتو کره ای کوچک اما ارزان

شرکت کیا نیز با مدل جدید کیا پیکانتو، گامی در عرصه ساخت خودروهای کوچک برداشت و عرصه رقابت را بر شرکت‌های رقیب مانند سوزوکی، نیسان و میتسوبیشی تنگ کرد.

4 فروردین 1396

مشخصات فنی خودروی اسپرت کیا سراتو 2017

مدل 2017 این خودرو که وارد بازار خودرو ایران نیز شده است فیس لیفتی جدید از نسل دوم این خودرو به حساب می‌آید. این مدل اسپرت از کیاموتورز طرفداران زیادی در ایران دارد.

3 فروردین 1396